Trénuj INAK a získaj NÁSKOK! To je My Couch!

Online program kombinovaný s tréningom zručností a tréningovými pobytmi.

 

Chceš preraziť medzi najlepších a dosiahnuť svoj cieľ? Trénovať, rozmýšľať a hrať INAK? Mať svojho PARTNERA, ktorý ťa bude sprevádzať?  Zaujať vyspelou technikou, myslením a riešením situácií? 

Čo všetko u nás získaš?

 • skupinové a individuálne tréningy zručností 
 • fitness program - rozvoj sily, koordinácie a rýchlosti, gymnastika, yoga a iné
 • mentálna príprava - rozvoj sebavedomia a koncentrácie 
 • taktická príprava - rozvoj riešenia herných situácií
 • regenerácia, zdravotná starostlivosť, výživa a vzdelávanie  v oblasti zdravého životného štýlu
 • dynamický kolektív hráčov a couchov
 • Individuálny prístup v rozvoji hráča couchingovou metódou akdreditovanou od Peak Performance Sports, Orlando - Florida, USA
 • kariérny program - skúšky a stáže v zahraničí
 • besedy so slovenskými reprezentantmi a mnoho iného

Registráciahttps://www.survio.com/survey/d/E4A1T1J8K4S2J0R4P

Cena:   od 149,- Eur/mes.

cennik-myCOACH-v3.pdf

 

Doplňujúce informácie:

Tréningy prebiehajú v sídle BR Academy v mestskej časti Žiliny - Brodne, konzultácie online.   Určené pre hráčov od 12 rokov  bez ohľadu na klubovú príslušnosť. 
Prípadné otázky neváhajte a volajte na t. č. 0948 22 00 31.

 

#disciplina  #ambície  #vášeň  #pohyb  #charakter  #súťaživosť   #sila  #rýchlosť #zdravie  #spolupráca  #vytrvalosť  #radosť

Ako to prebieha?

 1. Individuálne a skupinové tréningy

  Priamo na ihrisku v trénigu  si vyberieš situáciu, ktorú chceš zlepšovať.  Vhodne zvolenými otázkami coucha ti pomôžeme prísť na to,  ako sa zlepšiť.  Tréningy prebiehajú v sídle BR Academy v Žiline 1x týždenne v čase podľa vzájomnej dohody. V prípade, že bývaš mimo okolia Žiliny, tréningy je možné absolvovať počas 2-4 dňových pobytov s ubytovaním a stravou (4 tg = 3 dni pondelok-streda resp. utorok-štvrtok).
 2. Mentálna príprava 

  Prostredníctvom online konzultácií sa naučíš, ako sa vyrovnať s tlakom prameniacim zo strachu, pochybností či očakávaniami okolia. Získaš sebavedomie, pocítiš zvýšenú motiváciu a budeš sa cítiť lepšie. Konzultácie prebiehajú 2 x za mesiac v podvečerných hodinách, dĺžka trvania 45 min. V programe Štandard pracujeme v malej skupine do 6 hráčov, v programe Profi individuálne.
 3. Taktická príprava

  Online konzultácie zamerané na rozvoj herného myslenia a riešenia herných situácií. Získaš nový pohľad na svoju hru a taktickú vyspelosť. Uvidíš, ako sa správaš v tréningoch či  zápasoch  a taktiež ako myslia svetoví hráči. Konzultácie prebiehajú 2 x za mesiac v podvečerných hodinách, dĺžka trvania 45 min. V profi programe osobne navštívíme tvoj zápas a poskytneme konzultáciu.

 4. Kempy 

  2 - 4 dňové pobyty v akadémii so stravou a ubytovaním organizované počas školských prázdnin, súťažných prestávok a voľných víkendov. Okrem tréningov sa naučíš ako sa správne stravovať, regenerovať a žiť ako profesionál. Nevyčerpané tréningy je možné absolvovať aj počas kempov.

„Tvoja cesta,| náš cieľ!“.

Pre koho je tréning určený?

  •  JUNIORI – hráči mládežnických družstiev vo veku od 12 do 18 rokov
   Cesta k úspechu pre najodvážnejších. Pre tých, čo si trúfajú obetovať futbalu všetko, tvrdo pracovať a nezastaviť sa. Urobiť všetko, možné aj nemožné. Návod pre najťažšie obdobie kariéry, prechod k seniorskému futbalu. Dôležité obdobie formovania osobnosti človeka aj hráča. V individuálnych prípadoch je možné do programu hráčov zaradiť aj chlapcov vo veku 10-11 rokov.

  • PROFI  hráči pôsobiaci v zahraničí, resp. slovenskej Fortuna lige a II. lige
   Úspech v top ligách sveta je o detailoch. Rozdiely sú minimálne, konkurencia maximálna. Mimo domova, zázemia, jazyková bariéra, zranenia či čas strávený na lavičke. Množstvo prekážok, uspejú len tí najlepší. Pozornosť médií, očakávania trénerov, fanúšikov. Peniaze, zmluvy a vzťahy s klubom či agentmi. Jediné, čo sa počíta, je 90 minút maximálnej koncentrácie a sebavedomia.

 

Referencie

AC Sparta Praha

Dávid Hancko

AC Sparta Praha

Hancko v2S Radkom som začal spolupracovať keď som začal pravidelne hrávať Fortuna ligu, čo bol pre mňa veľký sen odmalička a som veľmi rád, že mi pomohol v tomto pre mňa novom prostredí čo najlepšie zvládať ťažké a zároveň veľmi príjemné veci, byť stále 100 % koncentrovaný a tešiť sa z každého jedného tréningu. Taktiež sme spolupracovali pri mojich reprezentačných štartoch, pred ktorými som bol "trochu" nervózny a vždy sme sa spoločne pripravili na čo najlepší výkon. Určite odporúčam každému jeho služby, lebo mne v mojej kariére a hlavne živote veľmi pomohli."

MŠK Žilina

Kristián Vallo

MŠK Žilina

Vallo2Práca s Radom ma veľmi baví, nie sú to len tie klasické prednášky o koncentrácii a pod., každé sedenie je iné, premyslené a dáva význam pre zamyslenie sa. Navyše tréningy sme robili aj na ihrisku, kde sme teóriu preniesli do praxe a malo to ešte lepší efekt. Za rok a pol som sa naučil pracovať s tlakom a očakávaniami, prekoncentrovať sa po chybe, pripraviť na zápas, zvládať kritické momenty či udržať si sebavedomie. Rada beriem ako skvelého trénera, ktorý vie ako s tebou pracovať, ale aj ako dobrého kamaráta. Hocikedy si na mňa nájde čas a za to ďakujem!

Vallo v5Vallo3 v2

Philadelphia Union

Matej Oravec

Philadelphia Union

OravecSom vďačný za príležitosť spolupracovať s Radom. Ukázal mi stránku futbalu alebo športu celkovo z inej perspektívy a naučil ma veci, ktoré ma posunuli či už v kariére alebo ako človeka v živote. Tréningy, či už na ihrisku alebo cez videohovor ma nesmierne bavili. Rád si spomínam na naše tréningy, keď som musel behať s naslepo s páskou okolo očí alebo sa kúpať o 6 ráno v ľadovom mori :)  Myslím, že práve tam som našiel dôveru v samého seba! Určite odporúčam každému športovcovi, ktorý sa chce zlepšovať! 

IMG 0835

FK Mladá Boleslav

Róbert Mazáň

FK Mladá Boleslav


MazanPrácu s Radom si pochvaľujem od nášho prvého rozhovoru. Vďaka tomu sa cítim pripravenejší a koncentrovanejší na výkon v zápase, veľmi mi to pomáha pripraviť sa na zápas. Spomínam si, ako pred zápasom na Nou campe proti Barcelone chcel odo mňa, aby som si len tak predstavil aké by to bolo, keby som šiel hrať na opustený ostrov, červený proti modrým :)  Hovorím si, no užil by som si to, ale Rado ja idem hrať na najväčší štadión na svete proti najlepšiemu hráčovi histórie :) Nakoniec po rozhovore som si ten zápas naozaj užil a cítil sa skvelo, bez tlaku. Tak ako vždy po našich rozhovoroch.

IMG 5570IMG 5541

Cracovia Krakow

Michal Sipľak

Cracovia Krakow

SiplakSpolupráca s Radom mi dala veľmi veľa. Ešte pred naším stretnutím som mal veľké problémy s koncentráciou na ihrisku a jedna chyba v zápase ma dokázalo rozhodiť na zvyšok zápasu, moje sebavedomie nebolo taktiež ideálne. Po našej spolupráci sa mi tieto veci podarilo odstrániť. Cítil som oveľa väčšiu voľnosť na ihrisku ale aj mimo neho. Mentálna stránka je niečo, čomu veľa ľudí neprikladá veľkú váhu, ale je to veľmi dôležitá súčasť každého športovca. 

MŠK Žilina

Nemčík Tomáš

MŠK Žilina

Nemcik1Zlepšil som sa v koncentrácii a sebavedomí nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Tréningy sú prispôsobené presne pre mňa, na to čo potrebujem zlepšiť a zároveň moje silné stránky posúvame na vyššiu úroveň. Sám si môžem zvoliť formu tréningu či rozhovor. Najviac som sa zlepšujem, keď rozvíjam  sebauvedomenie a viem na čom mám pracovať.  Rado vidí na futbale to, o čom iní ani netušia. Vidí všetko!

IMG 1571Nemcik v2

Sepsi OSK

Pavol Šafranko

Sepsi OSK

Ako prve by som chcel podakovat Radovi za trpezlivost ktoru mi venoval a za spolocneIMG 1794 straveny cas. Zacnem takto kedze som futbalista tak budeme rozpravat o futbale . Futbalov rozdelim na dve casti a to je fyzicka cast a mentalna. Myslim ze u nas na Slovensku nemame problem s fyzickym nastavenim hracov povedal by som ze nam to celkom ide no mentalna stranka zaostava. U mna to nebola vynimka no skor by som povedal ze som potreboval hlavne podotahovat veci. Verim v filozofiu ze ak sa clovek moze zlepsit o 1% tak to treba skusit. Ked som mal jednu z najvydarenejsich sezon vo svojej kariere v Skotskom Dundee United tak som hladal priestor ako sa zlepsovat. Napadli ma rozne veci no v tej chvili ma napadlo kontaktovat Rada Boceja. Mentalneho trenera , kamarata na rozpravanie,meSafranko2ntora pozitivneho myslenia nazvite si to ako chcete. Pocas roka ktory sme spolupracovali sa mi podarilo aplikovat rozne metody sustredenia, meditacie, odstranenie blokov ktore som mal len ja v hlave. Počas tohto roka sa mi podarilo prebojovat sa do Slovenskej fubalovej reprezentacie co je pre kazdeho hraca ta najvacsia cest. Odlisoval sa od vsetkych inych mentalnych coachov pristupom. Nevahal cestovat priamo do Skotska kde sme vsetky tie hodiny ktore sme stravili teoriou premenili na uzasnu prax ktora ma posnulu este o level vyssie. Som mu vdacny za kazdu minutu rozhovoru ktoru sme spolu stravili a verim ze tak ako mne pomoze dalsim nadejnym mladym sportovcom. Ďakujem

Puskás Academy

Jozef Urblík

Puskás Academy

Urblik2Nezabudnuteľné pre mňa bolo obdobie v Jihlave, keď sme vypadli do 2. ligy a chcel som zmenu. Po Radovej návšteve, rozhovoroch a tréningoch mi dokázal správne nastaviť moje "hodiny" a prišiel vytúžený prestup. Môj život sa zmenil a za to mu veľmi ďakujem!

 Chceš dosiahnuť viac?

Zavolaj a vyskúšaj prvý tréning zdarma.